Yhdistyksemme toimihenkilöt 2017 ovat:

Puheenjohtaja  

Martti Turunen               0400-699964        (martti.turunen@kuusamo.fi)

Varapuheenjohtaja                                  

Pauli Jaakkola                0400-177852       (jaakkola.pauli@pp.inet.fi)

Sihteeri-rahastonhoitaja   

Irene Harjumaa              0400-233461       (irene.harjumaa@pp.inet.fi)

Jäsenet                                                                          

Juha Kojo                      050-3058147      (juha.kojo3@gmail.com)

Auli Leskelä                  040-5360316     (auli@leskela.fi)                                                                                   

Eeva-Brita Mänttäri       050-5881291      (eevabrita@gmail.com)           

 Suoma Yli-Suvanto      040-5433834     (suoma.ylisuvanto@gmail.com)

Varajäsenet                                              

Jorma Kokkonen           0400-611446     (jkokkonen@gmail.com)

 Airi Näsi                         045-6501970     (jorma.nasi@netti.fi)

 

Toiminnantarkastaja  Kari Hujanen  ja varatoiminnantarkastaja Ali Manninen

Yhdistyksen edustajina Kuusamon vanhusneuvostossa  Elli Leskelä ja  varalla Inkeri Ronkainen.  

Yhdistyksen edustajina Taivalkosken Vanhus- ja vammaisneuvostossa Auli Leskelä ja varalla Eliisa Puttonen

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
seniorit(at)oaj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.